Zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego w Bydgoszczy

Projekt uśmiechu

DSD, czyli Digital Smile Design to nowoczesna technologia, dzięki której rezultat zabiegów dentystycznych może być pokazany pacjentowi jeszcze przed rozpoczęciem leczenia. Metoda ta opiera się na cyfrowej wizualizacji przyszłego uśmiechu, współtworzonej z samym pacjentem. Osoby, które podejmą leczenie z użyciem nowoczesnej technologii Digital Smile Design, będą włączone w pełen proces tworzenia. To oznacza możliwość uwzględnienia w projekcie wszystkich oczekiwań pacjenta oraz jego pełną kontrolę nad kolejnymi działaniami oraz efektem końcowym, jaki zostanie wypracowany.

Przed rozpoczęciem pracy, lekarz stomatolog przeprowadza indywidualny wywiad z pacjentem, którego założenia będą fundamentem dla tej metody. DSD powstaje w oparciu o wykonywane zdjęcia fotograficzne, na których będą wykonywane cyfrowe zmiany, przedstawiające zestawienie uśmiechów pacjenta przed i po zabiegach stomatologicznych. Ta metoda doskonale ukazuje finalne efekty pracy stomatologa, nim pacjent zdecyduje się wykonać jakiekolwiek czynności związane z leczeniem dentystycznym.

Digital Smile Design jest unikalnym planem leczenia przygotowywanym w innowacyjny, komputerowy sposób. Każdy projekt jest tworzony z najwyższą dokładnością, na miarę indywidualnych potrzeb oraz jest dostosowany do cech fizycznych i osobowości pacjenta. Uśmiech, który będzie pasował jednemu pacjentowi, nie musi pasować u innego, a przecież wszyscy pacjenci zasługują na swój perfekcyjny uśmiech. Metoda DSD wykonana przez profesjonalnego dentystę dopasuje uśmiech do każdego.