Zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego w Bydgoszczy

Leczenie dentystyczne z zapłatą w ratach

Leczenie stomatologiczne niekiedy wymaga dużego nakładu finansowego, zwłaszcza w przypadku implantacji lub zabiegów ortodontycznych, których koszt jest połączona nie tylko z działaniem dentysty, ale również z surowcami, z których będą przygotowane implanty lub aparaty. Może zatem zdarzyć się tak, że pacjent potrzebujący szybkiego leczenia stomatologicznego nie ma wystarczających środków finansowych, a wizyta na fundusz zdrowia ma nazbyt odległy termin. Wtedy pomocnym wyjściem z sytuacji jest medyczny kredyt Mediraty.

Ten sposób płacenia za zabiegi stomatologiczne jest nie tylko komfortowy ze względu na możliwość podzielenia kosztów na raty, ale również daje większe szanse na leczenie z najlepszymi i najtrwalszymi materiałami, które zwykle mają spore ceny. Medyczny kredyt Mediraty obejmuje takie zabiegi stomatologiczne jak: leczenie zachowawcze i ortodontyczne, prace implantacyjne i protetyczne, chirurgię stomatologiczną i zabiegi z zakresu estetyki, poprawiające wygląd jamy ustnej. To udostępnia pacjentom szeroki zakres możliwości.

Medyczny kredyt Mediraty jest oferowany w wielu najlepszych klinikach i placówkach dentystycznych, co umożliwia pacjentom na pobieranie usług dentystycznych najwyższej klasy w wygodnych ratach. Spłatę Medycznego kredytu Mediraty można dostosować do swoich możliwości finansowych, wybierając kredyt ze spłatą w przedziale 12 lub nawet 60 rat. Dzięki temu każdy może pozwolić sobie na leczenie stomatologiczne w wygodnym, ratalnym systemie płatniczym.