Zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego w Bydgoszczy

Wybielanie zębów – lampa beyond Toruń

wybielanie zębów dzięki najskuteczniejszej lampie wybielającej doskonały zabieg dentystyczny

Wśród kupowanych przez pacjentów pokarmów i napojów jest duża część produktów, jakie zmieniają kolor zębów. Do zazwyczaj wyliczanych należą kawa, soki lub niektóre kolorowe owoce. Pacjentom zależy jednak by możliwe było niwelowanie efektów spożywania barwiących pokarmów, ponieważ białe zęby są kojarzą się ze zdrowiem i są wysoko estetyczne. Zdarza się jednak, że nawet wyleczone zęby mają żółtawy kolor. Odpowiedzią na ten problem są wybielające zęby zabiegi. Poza codzienną pielęgnacją popularnymi wybielającymi pastami, pacjenci mogą zdecydować się na fachowe dentystyczne zabiegi wybielania, na przykład poprzez naświetlanie specjalnymi lampami.

Jedną z najbardziej znanych lamp jest lampa Beyond, innowacyjna technologia, oferująca wybielanie zębów, dające przyzwoite i trwałe rezultaty już po pierwszym zabiegu naświetlania. Co więcej ten typ zabiegu usuwa do 98% bakterii namnażających się w jamie ustnej oraz zmniejsza stany zapalne przyzębia, a do tego wspomaga hartowanie kompozytów i wypełnień stomatologicznych. Zatem wybielanie zębów, chociaż najbardziej pożądane, nie jest jedynym pozytywnym rezultatem zabiegu.

Lampa Beyond jest nowoczesnym urządzeniem, z ramieniem obracającym się w zasięgu 360°, dzięki czemu może zostać dostosowana do różnych pozycji pacjenta, co zwiększa wygodę i dokładność pracy. Ponadto również siła naświetlania lampy może zostać dostosowana do potrzeb pacjenta, w zgodzie z zaleceniami lekarza stomatologa. Natężenie światła może być łagodne, standardowe lub intensywne z uwagi na to, jak mocne są przebarwienia. Dzięki lampie Beyond wybielanie zębów jest znacznie prostsze.

https://edclinic.pl/lang/pl/metamorfozy/