Zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego w Bydgoszczy

Zęby na kredyt

wygodne raty dzieki leczeniu stomatologicznemu zębów na kredyt

Leczenie dentystyczne niekiedy wymaga szczególnego nakładu pieniężnego, zwłaszcza w wypadku zabiegów ortodontycznych lub implantacji, których koszt jest związana nie tylko z działaniem lekarza dentysty, ale również z materiałami, z jakich zostaną wykonane aparaty czy implanty. Może zatem zdarzyć się tak, że pacjent wymagający błyskawicznego leczenia stomatologicznego nie ma odpowiednich środków finansowych, a wizyta na fundusz zdrowia ma nazbyt daleki termin. Wtedy dobrym rozwiązaniem jest medyczny kredyt Mediraty.

Taki sposób opłacania zabiegów stomatologicznych jest nie tylko wygodny z uwagi na możliwość rodzielenia kosztów na raty, ale także daje większe możliwości leczenia z najlepszymi i najtrwalszymi materiałami, które zwykle mają wysokie ceny. Medyczny kredyt Mediraty zawiera takie zabiegi dentystyczne jak: leczenie zachowawcze i ortodontyczne, prace protetyczne i implantacyjne, chirurgię stomatologiczną oraz zabiegi estetyczne, udoskonalające wygląd jamy ustnej. To udostępnia pacjentom duży zakres możliwości.

Medyczny kredyt Mediraty jest dostępny w wielu profesjonalnych klinikach i placówkach dentystycznych, co umożliwia pacjentom na korzystanie z usług dentystycznych najwyższej jakości w komfortowych ratach. Spłatę Medycznego kredytu Mediraty można dostosować do swoich możliwości finansowych, wybierając kredyt ze spłatą w przedziale 12 lub nawet 60 rat. Dzięki temu wszyscy mogą przyjąć leczenie dentystyczne w komfortowym, ratalnym systemie spłaty.

https://edclinic.pl/lang/pl/zabiegi-stomatologiczne-torun-cennik/